You are hereSzkolenie w zakresie działań SPO
UWAGA
UWAGA! STRONA ARCHIWALNA
Treści są nieaktualne —
przejdź do aktualnej strony
Szkolenie w zakresie działań SPO
W dniu 19 listopada w siedzibie Starostwa odbyło się szkolenie w zakresie działań SPO
| W dniu 19 listopada w siedzibie Starostwa odbyło się szkolenie w zakresie działań SPO "Restrukturyzacji i modernizacji sektora żywnościowego oraz rozwoju obszarów wiejskich". Omówiono następujące działania: | |||
|
|
||
|
|
Szkolenie przeprowadzili przedstawiciele Departamentu
Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego w
Olsztynie. W szkoleniu udział wzięli przedstawiciele gmin i jednostek
podlegających urzędom gminnym, sołtysi oraz rolnicy z terenów powiatu
piskiego.
|
||
- Zaloguj się by komentować
Tagi





