You are hereOtwarcie "Mostu Jana"
UWAGA
UWAGA! STRONA ARCHIWALNA
Treści są nieaktualne —
przejdź do aktualnej strony
Otwarcie "Mostu Jana"
26 stycznia b.r. odbyło się uroczyste otwarcie "Mostu Jana" w Dziadowie.
|
Otwarcie "Mostu Jana" |
|
| 26 stycznia b.r. odbyło się uroczyste otwarcie "Mostu Jana" w Dziadowie. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali m.in. p. Zbigniew Włodkowski Starosta Piski, p. Jan Winter dyrektor Biura ds. Usuwania Skutków Klęsk Żywiołowych przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, oraz p. Janusz Zaleski zastępca dyrektora generalnego Lasów Państwowych. | |
| Nowo otwarty most zastąpił tzw. "Dziadowy most", który został doszczętnie zniszczony w wyniku huraganu w 2002 roku. W tym roku obchodzona jest 360 rocznica nadania praw miejskich Piszowi, którego patronem jest Św. Jan Chrzciciel, stąd nazwa mostu. | |
| Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii | |
- Zaloguj się by komentować
Tagi





