UWAGA
Podsumowanie minionego roku szkolnego
W dniu 8 lipca br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Piszu odbyło się spotkanie poświęcone m.in. podsumowaniu minionego roku szkolnego oraz rekrutacji uczniów do szkół ponadpodstawowych Powiatu Piskiego. W spotkaniu udział wzięli Starosta Piski- Andrzej Nowicki, Wicestarosta Piski-Marek Wysocki, Członek Zarządu Powiatu Piskiego- dr Waldemar Brenda, Skarbnik Powiatu-Barbara Koprowska, Sekretarz Powiatu –Edyta Polak, dyrektor Powiatowego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Placówek w Piszu-Dorota Darda, Zastępca dyrektora – Katarzyna Zdaniewicz-Siwik, wszyscy dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, dla których Powiat Piski jest organem prowadzącym.
Nabór do PROGRAMU KOREKCYJNO-EDUKACYJNEGO!
Jeśli masz problem z kontrolą złości ?
Stosujesz przemoc wobec najbliższych?
Często reagujesz agresywnie?

Ten program jest dla Ciebie! Zmień swoje zachowanie. Uczestnictwo w zajęciach w ramach programu korekcyjno-edukacyjnego jest BEZPŁATNE! Wszystkich mieszkańców Powiatu Piskiego bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zgłaszanie się do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu”
Organizacja pozarządowa w równowadze – budowanie stabilności zespołowej i finansowej – zapraszamy na szkolenie otwarte w Piszu
Szanowni Państwo,
Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi zaprasza na szkolenie otwarte pt. „Organizacja pozarządowa w równowadze – budowanie stabilności zespołowej i finansowej”, które odbędzie się w dniach 13-14 lipca br. w Piszu (Wonderland- Fabryka Kreatywności ul. Moniuszki 2).
Mammografia w Piszu
Zachęcamy panie w wieku 50-69 lat do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych organizowanych 22 lipca 2019 r. w godz. 9:00 - 17:00 na Placu Daszyńskiego w Piszu.

W związku z ogólnopolskim Programem Profilaktyki Raka Piersi realizowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia, zapraszamy mieszkanki Pisza i okolic do wzięcia udziału w BEZPŁATNEJ mammografii. Badania adresowane są do kobiet w wieku 50-69 lat*.
Akcja Informacyjna 500 Plus+
Już od 1 lipca program Rodzina 500 plus zacznie funkcjonować w rozszerzonej formule!!!

W środę 24 lipca na parkingu przed wejściem głównym do Starostwa Powiatowego w Piszu – ul. Warszawska 1 - od godzinie 13:30 będzie podstawiony mobilny punkt informacyjny w zakresie programu Rodzina 500 plus. Pracownicy Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego będą służyć informacją i pomocą osobom zainteresowanym skorzystaniem z programu.
Nowy projekt – zapraszamy do zapoznania się z ofertą OKZ w Piszu
„Nowe kwalifikacje -Nowe perspektywy -kompleksowy program aktywizacji osób po 30 roku życia”

Bezpłatne szkolenia dla osób po 30 roku życia.
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Piszu zaprasza do udziału w projekcie osoby bezrobotne oraz pracujące (znajdujące się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy tj. ich miesięczne zarobki nie przekraczają kwoty 2 250 zł brutto) zamieszkujące powiat piski.
Szeroka oferta szkoleniowa (najbliższe szkolenie "Obsługa wózków jezdniowych z wymianą butli gazowej" z egzaminem UDT)
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!
OKZ w Piszu
ul.Rybacka 5,12-200 Pisz
tel. 87 423 27 45
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Powiecie Piskim
19 czerwca w szkołach Powiatu Piskiego, tak jak w całej Polsce miały miejsce uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2018/2019. W akademiach podsumowujących miniony rok pracy i nauki uczestniczyli Marek Wysocki – Wicestarosta Piski oraz dr Waldemar Brenda – Członek Zarządu Powiatu Piskiego.
ĆWICZENIA OBRONNE W PISKIM STAROSTWIE
W dniach 17- 18 czerwca, w Starostwie Powiatowym w Piszu, miały miejsce posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, z udziałem przedstawicieli Wojska. Spotkania dotyczyły realizowanego w dniu 18 czerwca na terenie gmin powiatu piskiego ćwiczenia obronne pk. Kurier 2019, które było jednym z elementów ogólnokrajowego ćwiczenia pk. DRAGON-19.
Spotkanie z wiceministrem Stanisławem Szwedem
18 czerwca 2019r. dzięki pośrednictwu posła Jerzego Małeckiego, w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej odbyło się spotkanie z wiceministrem Stanisławem Szwedem, w którym uczestniczyli m.in: wicestarosta piski dr Waldemar Brenda, starosta kętrzyński Michał Kochanowski oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kętrzynie Grzegorz Prokop. Tematem spotkania była kwestia wsparcia form aktywizacji zawodowej w powiatach piskim i kętrzyńskim.
Kilka godzin później w Ministerstwie Zdrowia podczas rozmowy z wiceministrem Januszem Cieszyńskim poruszany był temat szpitali powiatowych.
DZIEŃ OBSERWATORA
14 czerwca 2019 r. przedstawiciele Powiatu Piskiego, w tym m.in. wicestarosta Marek Wysoki, członek Zarządu dr Waldemar Brenda oraz sekretarz Edyta Polak uczestniczyli, na zaproszenie Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, w Dniu Obserwatora Połączonych Sił Zadaniowych OPBMR wchodzącego w skład zestawu Sił Odpowiedzi NATO 2020. Przedsięwzięcie, które miało miejsce na pasie ćwiczeń taktycznych Wierzbiny OSPWL Orzysz było okazją do zaprezentowania możliwości operacyjnych wielonarodowościowych sił sojuszniczych stacjonujących w naszym regionie.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- …
- następna ›
- ostatnia »

























